Pozor: Stránky se v tuto chvíli aktualizují. Může se stát, že něco nebude fungovat, jak má.

tady a teď, propojit se se sebou v akci a skočit do neznáma.

Akce aneb Co dělat, když knížky nestačí

„Co mám dělat? Všechno už vlastně vím, mám to načtené, ale …“ jedna z nejčastějších vět, které slýchám. Je skvělé si o věcech číst, načerpávat nové informace a objevovat nečekané možnosti. Bez praxe to ale není ono.
Zvu vás tedy propojit se se svým tělem tady a teď na lekcích (vivenciích) biodanzi, k propojení s vaším podvědomím skrze šamanské (aktivní snění).
A pokud se chcete cíleně zaměřit na konkrétní problém či oblast v životě nebo byste rádi nastartovali vaši proměnu, doporučuji objednat se na kineziologický odblok. K objednání na kineziologii mě kontaktujte přímo – přes mail, telefon či kontaktní formulář zde.

propojit se se sebou skrze pohyb a tanec

Biodanza – vivencie

Přijměte pozvánku se znovu propojit se svým tělem, se sebou samým, s druhým i se skupinou.

Skrze pohyb, hudbu i skupinu budeme objevovat radost, lehkost, naše autentické pohyby a projev s respektem k tomu, jak to zrovna máme v daný okamžik či jak to zrovna má ten druhý (především při tancích ve dvou či skupině).

POKRAČOVAT

šamanský buben zve k propojit se s vašimi sny

snění z domova

Přijměte pozvánku se znovu propojit se svým podvědomím skrze sny, které k nám každou noc přichází.

Ať už jen hledáte zvuk bubnů k návratu do snů nebo se chcete naučit základy práce se sny, tato stránka je pro vás. Zvu vás tedy i k poslechu nahrávek, které vás zavedou do snových míst, které vám můžou na vaší cestě pomoci.

POKRAČOVAT

setkání dvou dřevěných ptáčků

snová setkání

Přijměte pozvánku se znovu propojit se svým podvědomím skrze sny vaše i ostatních a načerpat energii skupiny.

Zvu vás k prohloubení vaší praxe či prvnímu setkání se sněním, nejsou žádné kategorie dle pokročilosti. Jste vítání i pokud máte pocit, že sny se vám nezdají, ale přesto vás tento svět láká.

POKRAČOVAT

Kineziologie

Přijměte pozvánku se propojit s podstatou problému a proměnit vaší tehdejší zkušenost.

V kineziologii nejde o to se v problému „hrabat“, ale propojit se s podstatou a tu následně léčit – ať už pochopením, opečováním se, uvolněním emocí nebo spatřením daného řešení.

OBJEDNAT SE