Pozor: Stránky se v tuto chvíli aktualizují. Může se stát, že něco nebude fungovat, jak má.

biodanza pro deti - proste byt spolu

Biodanza pro děti

Biodanza pro děti / Biodanza pro rodiny s dětmi
Čas pro přirozený pohyb, respekt a empatii k druhému i pro radost a hru.

Biodanza pro děti / Biodanza pro rodiny s dětmi je způsob, jak se vrátit k naší přirozenosti, opustit potřebu soutěžit, plnit cíle a očekávání druhých. A naopak se propojit s tělem, naší přirozeností a díky tomu se pak i nacítit nejen na sebe same, ale i na druhého. S laskavostí a empatií.

Od února bude probíhat cyklus lekcí, který budou potenciál biodanzi plně rozvíjet. Do té doby jste srdečně zváni na ochutnávkové otevřené lekce. (Program lekcí – vivencií bude uzpůsoben věku dětí). Pokud vás zajímá, co vám biodanza může přinést – můžete si více přečíst například zde nebo zde.

Máte zájem. Ale termíny se vám nehodí? – Od února budou lekce probíhat o všední den odpoledne a v případě volné kapacity bude možné si první lekci jen přijít vyzkoušet. Pro více informace mě prosím kontaktujte.

Biodanza pro rodiny: Nadcházející akce

Biodanza pro děti a rodiče

Neděle 12.listopadu 15:00, Avaloka
Sobota 2.prosince 15:00, Avaloka

Přijďte vyzkoušet ukázkovou hodinu Biodanzi pro rodiny s dětmi.

Smát se, hrát si, ale i objevovat a odpočívat spolu. Protože každý z těchto aspektů je pro zdraví a rozvoj náš všechn stejný důležitý a přínosný.

Pokud navíc toto vše můžeme podnikat v naší rodině, spolu a zároveň každý ve svém tempu, je to opravdový dar.

Biodanza nevede k výkonům. Vede k propojení se sebou, s tím kým jsme. A tím následně k lepšímu vnímání svého okolí – ať už ostatních v prostoru, tak i k projevení laskavosti a respektu.

Žádné předchozí zkušnosti nejsou nutné.

Moudrost Těla

od 2.října, 19:00, studio Antonie

Mnoho toho, co potřebujeme vědět k tomu, abychom se cítili lépe v sobě skrývá naše tělo.

A tak není potřeba hledat někde daleko stačí se propojit právě s ním. Hudba, instrukce, další tanečníci ti ukážou i další obzory, které by tě samotného nenapadlo zkoumat.

Vivencie (lekce biodanzi) a jejich témata na sebe v cyklu volně navazují, je možné se přidat kdykoliv. Neboť jde o prožitkový pohyb, nikoliv choreografii a kroky.

Lekce jsou vhodné pro začátečníky.

DETAIL AKCE

Chcete si raději biodanzu vyzkoušet sami na sobě nebo se potkat?
V úterý večer probíhají i lekce pro dospělé, srdečně nás na ně zvu.

Přihláška

Biodanzu v Avaloce spolu organizuje Avaloka – proto bude Vaše přihláška zaslána i jim. Pokud byste s tím měli jakýkoliv problém, neváhejte se na mě obrátit prostřednictvím mailu.