Pozor: Stránky se v tuto chvíli aktualizují. Může se stát, že něco nebude fungovat, jak má.

Ceník: výběr makronek s cenou

Ceník

Kineziologie

Kineziologie probíhá formou individuálních sezení, které trvají 60-90min. Počet sezení se liší dle tématu. Na jednodušší problém stačí 1-2 sezení, pokud je téma složitější sezeních bude potřeba více. Nicméně po každém setkání byste měli pocítit rozdíl.

Pokud byste po práci zažívali pocity, se kterými byste si nevěděli rady, prosím ozvěte se mi. (to se může stát především po odkrytí či objevení pocitů, které jste dlouho před sebou i ostatním schovávali)
Zároveň je vždy určitá doba na usazení, integraci a vyzkoušení v praxi. Proto je mezi setkání potřeba časový rozestup, a to minimálně 3týdny, ideálně spíše měsíc.

Strono podmínky – pokud sezení zrušíte méně než 24hodin před vaším sezením, prosím uvědomte si, že již pravděpodobně nebudu schopná najít za vás nahradu. Férový je v tomto případě strono poplatek dle vašeho uvážení.

Kineziologie – 1 terapie1100 Kč (60-90min)*
Kineziologie balíček 5 terapií4600 Kč
Ceny jsou platné od 1.1.2023.
*I když sezení trvá 60-90min, vyhrazuji si 2hodiny, abychom mohli v klidu dopovědět, co je potřeba, apod. Pokud je to pro vás možné, doporučuji vám to samé, abyste měli možnost se projít nebo udělat cokoliv budete chtít hned po sezení, bez stresu a výčitek.

Biodanza

Biodanza je pohybově-taneční prožitek, jehož cílem je nacítit se na sebe, skupinu a život kolem nás. Lekce se jmenují vivencie. I když je každá lekce vedená a já i uvedu jednotlivá cvičení (ať už chůzi, tanec, pohyb na zemi), slouží tento úvod k tomu, abych vás pozvala k vyzkoušení si konkrétního prožitku. Nicméně ten už je vás a stejně tak i tanec, nejedná se tedy o replikování mých pohybu, nečekejte ani žádnou choreografii nebo počítání kroků.

Cílem biodanzi je rozpohybovat tělo, objevit radost ze života a volného pohybu i radost z toho být součástí skupiny, bez očekávání, bez rolí, prostě jen takový, jací v danou chvíli jsme. 

Biodanza – ochutnávka250* / 300 Kč
Biodanza – 1 vivencie330 Kč
Biodanza cyklus vivenciícca 260 – 310 / večer
Ceny jsou platné od 1.1.2023
Účastníci předcházejícího cyklu mají slevu na ochutnávkou lekci nasledující hned po cyklu.
Cyklus vivencií – cena se odvíjí od včasné koupě a počtu zakoupených večerů.