Pozor: Stránky se v tuto chvíli aktualizují. Může se stát, že něco nebude fungovat, jak má.

Ceník: výběr makronek s cenou

Ceník


Kineziologie cena

Kineziologie probíhá formou individuálních sezení, které trvají 60–120min. Cena kineziologie není ovlivněna délkou sezení.

Na délku sezení má vliv více faktorů – například naše připravenost dané téma řešit, to, zda již kineziologii známe nebo naše momentální rozpoložení. (Délka má samozřejmě vliv na kvalitu – jen občas pro nás může být prospěšnější sezení kratší jindy delší, neplatí zde přímá úměra.)

Počet sezení se liší dle tématu. Na jednodušší problém stačí 1-3 sezení, pokud je téma složitější, sezeních bude potřeba více. Nicméně po každém setkání byste měli pocítit rozdíl a je vždy na vás, zda se rozhodnete pokračovat. K ničemu se nezavazujete.

Pro první návštěvu kineziologie platí, že doporučovaný minimální počet sezení je 3. Je to čistě z toho důvodu, že při první návštěvě čehokoliv můžeme potřebovat jít více postupně než se zcela otevřeme.
I v tomto případě platí, že po prvním sezení se dostaví výsledek (například se můžeme cítit více uvolnění, apod.), nicméně k vyřešení celého tématu je vhodná další návštěva.

Nabídka pro 1. sezení – pokud se 2. sezení uskuteční do 6 týdnů, je možné dodatečně zakoupit balíček 5 sezení (tedy 4 následující sezení za 5000, platnost balíčku se počítá od 1. sezení)

Kineziologická sezení probíhají v terapeutovně na Praze 7 (Sládkova 7, Praha 7) vždy v úterý a v pátek.

Cena kineziologie a objednání

Kineziologie 1 sezení

1500 Kč (60–120min)

Balíček 5 sezení

6500 Kč

Balíček extra péče

13 500Kč

Kineziologie 1 sezení – děti

1000 Kč (cca 60min)

Kineziologie 1 sezení

1500 Kč (60–120min)

Balíček 5 sezení

6 500 Kč (pro 1 ososbu, platnost 12 měsíců)

Balíček extra péče

13 500 Kč (pro 1 ososbu, platnost 12 měsíců)

Kineziologie 1 sezení – děti

1000 Kč (cca 60min)

Platnost balíčků je 12 měsíců od zakoupení.
Na kineziologii pro děti není možné se objednat bez předchozí domluvy – cena platí jen v případě, že jsem před setkáním pracovala už s některým z rodičů. (více o kineziologii pro děti zde)

Storno podmínky – pokud sezení zrušíte méně než 24hodin před vaším sezením, prosím uvědomte si, že již pravděpodobně nebudu schopná najít za vás náhradu. Férové je v tomto případě zaslat storno poplatek na číslo účtu: 2702451788/2010.

Jeho výši nechám na vašem uvážení.
V rámci balíčku je za zrušení více jak 1 sezení méně než 24h předem učtován storno poplatek ve výši 100%.

Garance vrácení peněz – pokud se do 14 dní po 1. návštěvě rozhodnete balíček zrušit bude vám vrácená poměrná část (např. u balíčku za 6 500Kč , vám bude vráceno 5 000Kč, sezení se bude počítat jako standardní sezení, tedy za 1 500Kč.)

Pokud byste po práci zažívali pocity, se kterými byste si nevěděli rady, prosím ozvěte se mi. (To se může stát především po odkrytí či objevení pocitů, které jste dlouho před sebou i ostatním schovávali.)

Biodanza cena

Biodanza je pohybově-taneční prožitek, jehož cílem je vnímat lépe sebe sama, ostatní i život kolem nás. Lekce se jmenují vivencie. I když je každá lekce vedená a já i uvedu jednotlivá cvičení (ať už chůzi, tanec, pohyb na zemi), slouží tento úvod k tomu, abych vás pozvala k vyzkoušení si konkrétního prožitku. Nicméně jak tanec tak i prožitek už jsou váše. Nejedná se tedy o replikování mých pohybu, nečekejte ani žádnou choreografii nebo počítání kroků.

Cílem biodanzi je rozpohybovat tělo, objevit radost ze života a volného pohybu i radost z toho být součástí skupiny. Bez očekávání, bez rolí, prostě jen takový, jací v danou chvíli jsme. 

Délka večerní vivencie je 1,5–2h (vždy záleží na více faktorech), mým cílem je nepřesáhnout uvedený čas konce večera. Tak, abych vám nezpůsobila případné komplikace.

Biodanza – ochutnávka uvedeno u přímo u akce
Biodanza – 1 vivencie (1,5h) 350 Kč
Biodanza cyklus vivencií 180 – 250 / večer
Ceny jsou orientační a jsou vždy uvedné u konkrétní akce.