Pozor: Stránky se v tuto chvíli aktualizují. Může se stát, že něco nebude fungovat, jak má.

Ceník: výběr makronek s cenou

Ceník

Kineziologie cena

Kineziologie probíhá formou individuálních sezení, které trvají 60-120min. Cena kineziologie není ovlivněna délkou sezení. Na tu má vliv více faktorů – například naše připravenost dané téma řešit, to zda již kineziologii známe nebo naše momentální rozpoložení. Počet sezení se liší dle tématu. Na jednodušší problém stačí 1-2 sezení, pokud je téma složitější sezeních bude potřeba více. Nicméně po každém setkání byste měli pocítit rozdíl a je vždy na vás, zda se rozhodnete pokračovat. K ničemu se nezavazujete.

Kineziologické sezení probíhá v terapeutovně na Praze 7 (Sládkova 7, Praha 7).

Pokud byste po práci zažívali pocity, se kterými byste si nevěděli rady, prosím ozvěte se mi. (to se může stát především po odkrytí či objevení pocitů, které jste dlouho před sebou i ostatním schovávali)
Zároveň je vždy určitá doba na usazení, integraci a vyzkoušení v praxi. Proto je mezi setkání potřeba časový rozestup, a to minimálně 3týdny, ideálně spíše měsíc.

Storno podmínky – pokud sezení zrušíte méně než 24hodin před vaším sezením, prosím uvědomte si, že již pravděpodobně nebudu schopná najít za vás náhradu. Férový je v tomto případě storno poplatek, jeho výši nechám na vašem uvážení.

Ceny jsou platné od 1.8.2023.
*Doporučuji vám to si vyčlenit i více času, abyste měli možnost se projít nebo udělat cokoliv budete chtít hned po sezení.
Čas sezení není vazaný na kvalitu či hloubku práce.
Pokud je pro vás sezení příliš drahé, ale vnímáte, že je pro vás kineziologie to pravé – neváhejte mě v tomto případě kontaktovat.
**Platnost balíčku je 1rok. Pokud by nastaly nenadálé okolnosti, neváhejte mě kontaktovat.
***Cena je platná jen v případě, že jsem již pracovala s některým z rodičů a dohodli jsme se na práci přímo s dítětem viz článek zde. V opačném případě platí cena za klasické sezení.

Biodanza cena

Biodanza je pohybově-taneční prožitek, jehož cílem je nacítit se na sebe, skupinu a život kolem nás. Lekce se jmenují vivencie. I když je každá lekce vedená a já i uvedu jednotlivá cvičení (ať už chůzi, tanec, pohyb na zemi), slouží tento úvod k tomu, abych vás pozvala k vyzkoušení si konkrétního prožitku. Nicméně tanec i prožitek už je váš. Nejedná se tedy o replikování mých pohybu, nečekejte ani žádnou choreografii nebo počítání kroků.

Cílem biodanzi je rozpohybovat tělo, objevit radost ze života a volného pohybu i radost z toho být součástí skupiny. Bez očekávání, bez rolí, prostě jen takový, jací v danou chvíli jsme. 

Délka večerní vivencie je cca 1,5h (vždy záleží na více faktorech), mým cílem je nepřesáhnout uvedený čas konce večera. Tak abych vám nezpůsobila případné komplikace.

Biodanza – ochutnávkauvedeno u přímo u akce
Biodanza – 1 vivencie (1,5h)350 Kč
Biodanza cyklus vivencií180 – 250 / večer
Ceny jsou orientační a jsou vždy uvedné u konkrétní akce.