Pozor: Stránky se v tuto chvíli aktualizují. Může se stát, že něco nebude fungovat, jak má.

dostat se k sobě aneb nabídka služeb. Najdi cestu, která možná není rovná, ale je zalitá sluncem a radostí

Jak najít cestu k sobě

A nebo ještě lépe, jakými cestami k sobě se vydat? Protože alespoň dle mého nározu neexistuje jen jedna jediná a tak pro nás může být užitečné techniky kombinovat nebo čas od času vyzkoušet něco nového. Ať jste se právě ve svém životě dostali do bodu, kdy byste rádi něco změnili. Anebo již na cestě k sobě jste delší dobu, ale hledáte nový směr či podněty. A nebo chce prostě jen vyzkoušet něco nového. Tak jste tu správně.

Každá z níže uvedených cest nás vede do našeho nitra. Každá respektuje jedinečnost každého z nás. A tím dovoluje pracovat intenzivně na tématu, , se kterým přicházíte. Zároveň však jejich síla není v rozporu s lehkostí a jemností a nestává se, že by vás tyto techniky následně odstavili díky vyčerpání či s nemocí.

Záleží jen na vás, zda se chcete ponořit do svého podvědomí a pochopit jeho vzkazy skrze sny.
Soustředit se na konkrétní téma a najít novou volbu a cestu v tom, co vás trápí.
A nebo zda se chcete více propojit s tělem, najít znovu radost v sobě. Bez nutnosti přicházet s tématem či se hned snažit o pochopení, prostě jen si dovolit být, tančit a procházet procesem.

Cestami k sobě:

vnitřní dítě

cesta k sobě: kinezilogie

Objevte lehkost, jemnost i efektivitu řešení problémů, strachů, starých vzorců chování, které nabízí kineziologie.

Najdeme spolu okamžik, kdy se problém buď objevil či se vaše podvědomí rozhodlo, že toto je nejlepší vzorec chování. A dost možná v tu chvíli i opravdu byl. Pochopíte ho, uvolníte (díky korekcím) a zvolíte si novou cestu. A ve svém podvědomí se s ní i spojíte. Následně si toto vše odnesete i do přítomnosti.

Biodanza: objev radost z pohybu

cesta k radosti: bIODANZA

Objevte lehkost, radost v propojení se s pohybem a tancem, se sebou i skupinou. Vneste do života nový impulz.

Biodanza je pozvánkou k tomu se skrze tance a pohyb propojit s tím, co cítíte a chcete. A v bezpečném prostředí skupiny vyzkoušet i něco nového. To buď i integrovat do běžného života či prostě jen zjistit, že to pro vás není. Všechny tance a cvičení jsou dobrovolné a můžete se rozhodnout některý vypustit, pokud se na něj necítíte

Snění: vydej se na cestu do říše snů.

cesta do nitra: snění

Objevte lehkost a hloubku, kterou vám přináší vaše sny.

Sny se nám zdají každý večer a na rozdíl od různých seberozvnojových kurzů jsou nám přesně šity na míru. Jsou zdarma a tak k dispozici, že je až můžeme přehlédnout a to by byla škoda.
Ráda vám pokytnu klíč jak se sny začít pracovat nebo se s vámi potkám na prohlubujícím workshopu.