Pozor: Stránky se v tuto chvíli aktualizují. Může se stát, že něco nebude fungovat, jak má.

o me

Objevte nové možnosti pro sebe,
své podnikání i vztahy


Na co se u mě můžete spolehnout?

Já jsem tu od toho, aby vám nabídla – metodu, nadhled, možnosti či inspiraci.
To platí i v případě podnikání. Některým věcem se nevyhneme, ale je dobré najít balanc.
Vždy vás ráda podpořím a pomůžu vám najít právě vaší cestu.
Protože nejde o to zkopírovat poučky, ale najít sami sebe a cítit se dobře. Ať už ve svých vztazích, podnikání i sami se sebou.

Ať už řešíte vztahy nebo
chcete podpořit své podnikání

Práce na sobě

Objevte cestu sami k sobě, své přirozenosti.
I z toho, co vás tíží (ať už jsou to strachy a obavy, komunikace nebo pocity nedostatečnosti).

Síla pohybu

Obnovte radost ze života, propojení s ostatními.
Zapomeňte na chvíli na myšlenky a přijďte se znovu spojit se svým tělem.

Buďte vidět

Nechcete utrácet příliš peněz za reklamu?
Nechte zákazníky, ať si vás díky Googlu najdou najdou sami

Delegujte

Nechcete se učit něco, co podruhé nevyužijete nebo se netýká přímo vašich služeb?
Využijte mých služeb coby virtuální asistentky.
Stránka se připravuje, neváhejte mě kontaktovat už nyní.

Moje vlastní cesta

Moje nabídka je mix. Protože to jsem já!

Zatímco někteří se rádi věnují jednomu oboru a ten případně postupně rozšiřují. Například v případě SEO (část marketingu, která se zaměřuje na vyhledávače) se nabízí postupně nabídku rozšířit o UX/UI (uživatelská přívětivost nejen stránek), marketing na sociálních sítích, budování webu nebo psaní textů jako takových.

I když jsou tyto oblasti propojené, ve skutečnosti jsou to také samostatné obory, pro které je třeba se naučit novým znalostem a pravidlům.

Já však ráda vycházím z jednotlivých bublin. Díky tomu si udržuji nadšení a zapálení pro věc.

Martina Bazgerová - Objev Lehkost

Nedovedu si vůbec představit, že bych se například věnovala jen seberozvoji a byla s klienty 5 dní v týdnu. Kineziologii i Biodanzu miluji, čas od času si vytvořím prostor, abych více prozkoumala některá témata nebo jedu na nadstavbový výcvik.

Ale obávám se, že kdybych se věnovala jen tomu, brzy bych vyhořela. A tak mě těší, že se věnuji i dalším věcem — ať už je to podpora coby virtuální asistentka, konzultace SEO i péče o činžovní dům, ve kterém bydlím.

Svého mixu se plánuji držet

Nic z aktivit není můj plán B – nehodlám opustit kineziologii, až budu mít více klientu pro SEO konzultace. Nebo naopak.

Vždy jsem měla ráda kombinace. A tak jsem šla na všeobecné gymnázium, studovala politologii na VŠE. Věnovala se jazykům i IT. V korporátu, kde jsem 10 let pracovala jsem vždy kombinovala různé znalosti a dovednosti.

Ať už šlo o pozici, kde jsem byla částečně u financí, inovací i sales supportu. Nebo pozici, kde jsem dělala koordinátorku i rozvoj AI technologií.

Protože právě tato cesta respektuje to, kdo jsem. I když si svůj čas rozkládám, to, čemu se v danou chvíli věnuji, dělám naplno.

Podpora podnikání

V tuto chvíli spolupracuji s:

  • architektonickým studiem Konceptual
  • obchodem se starožitným sklem (stránky v tuto chvíli připravujeme)
  • kajakovou školou Zažij vodu

V případě, že máte zájem o SEO konzultaci či dlouhodobější spolupráci, ráda se s vámi sejdu (ať už online či osobně).
I jako podnikatelé samozřejmě můžete využít seberozvoje (pokud máte problém delegovat, mluvit před kamerou a tak dále).

Seberozvoj: Mé vzdělání

Kineziologie – One Brain základní výcvik

Kineziologie – One Brain další vzdělávání

Biodanza

V tuto chvíli zde zatím chybí diplom z tříletého základního výcviku, pro jeho získání je třeba mít ještě dostatek supervizí a napsat a obhájit závěrečnou práci (ta mi zatím chybí).

Nová kapitola na mé cestě

Po čase hledání a tříbení, jsem zakotvila u kineziologie One Brain a biodanzi. Dokončila základní výcviky. A postupně začala nabízet mé služby veřejnosti. (Základní výcvik proto, protože toto vzdělávání nikdy nekončí. Ať už se bavíme o seberozvoji formou sebereflexe, supervizích či nadstavbových výcvikách.)

A proč právě tyto metody? U kineziologie mě fascinavala komplexnost i to, že dává kompetence zpět do rukou klientovi. U biodanzii zase návrat k našemu tělu, pohybu i ke své autenticitě a komunitě.

A sny? Ty se přidaly časem. Nejpve na semářích o šamanském či lucidním snění, později formou formálního výcviku Učitele snění. I když jsem na svůj první seminář přišla se slovy: „Já si své sny prostě nepamatuji.“ Dnes jsou pro mě ve chvílích zklidnění, kdy se chci ponořit do nitra, úžasnými prostředníky a společníky na mé cestě.

Moje cesta a bod zvratu nebo vývoj?

Na první pohle by se možná mohlo zdát, že jsem si řekla – Tak a dost končím. Otočila se o 180° a rozhodla se jít jinudy.

A i to je částečně pravda – svůj odchod z korporátu jsem měla „naplánovaný“ jako postupný. Jenže věci začily dít zcela jinak a já se rozhodla to tak nechat a neprat se s touto cestou. I když byla (a stále je) díky tomu občas náročnější a intenzivnější.
(Nic proti intenzitě nemám, jenon i já jsem člověk a ne každou zkušenost a pocit umím v danou chvíli ocenit, když jsou intenzivní 😀 )

Na druhou stranu se jednalo i o postuný proces – začala jsem se více zajímat o ostatní lidi a lépe vytvářela tým a vazby v něm. Bez manipulací, čistě pro radost z práce a pocitu, že jsme tým.

Zároveň logiku, kterou jsem si především coby vývojářka vypilovávala teď můžu využívat i v rámci kineziologie a biodanzi. (Protože nejen to, co je racionální je logické. I naše emoce a pocity sledují určitou logiku – pokud máme strach z opuštění je logické, že se chováme tak či onak. To, že přeháníme a nechováme se racionálně je věc druhá).

A podobně je to s porozumněním a pochopením toho, co mi daný člověk říká. Jako při vývoji řešení pro klienta, kde jsem nevěděla mnoho okolností a nebylo to potřeba. A naopak pochopit – co mi říká, co je pro něj důležité, k čemu má aplikace sloužit – bylo to zásadní.
Stejně tak u kineziologie – ani zde nepotřebuji znát všechny podrobnosti, zároveň, abych vás mohla provázet. Potřebuji pochopit, co se v rámci tématu děje, co vás brzdí, co jsou spoustěče, jak byste se chtěli cítit / reagovat apod.