Pozor: Stránky se v tuto chvíli aktualizují. Může se stát, že něco nebude fungovat, jak má.

Moudrost těla


Akce již proběhla

To, že jí zde vidíte znamená, že se toto téma chystám v budoucnu zopakovat.

Na právě probíhající akce biodanze se můžete podívat sem.

Roztanči své buňky v těle a vykroč k objevení vnitřní radosti i svého autentického pohybu.

KDY: Úterý 2.10. – 30.10. 2023
ČAS: 19:00 – 20:45
KDE: studio Antonie, Plaská 4, Praha 5
CENA: 350 Kč jednotlivý vstup
: 250 Kč v rámci měsíční permanentky – tzn 1000Kč za 4 večery, pokud se ale připojíte později cena se ponížuje
: 200 Kč pro nově příchozí, v případě zakoupení měsíční permanentky se cena vztahuje i na další vstupy v měsíci, (tzn 4večerů – 800Kč)

Tím, že se propojíme opět sami se sebou svými potřebami a pohybem, můžeme pocítit vnitřní radost – ten prostý pocit, že ani nevím proč, ale prostě nám je dobře.

Ale i rozproudit energii uvnitř nás díky tomu, že se uvolníme do spontánosti a rytmu. Nebo se uvolnit a pustit to, co se během dne událo díky jasným instrukcím, hudbě, která nás povede a podporou celé skupiny.

Cyklus tě provede sérií tanců a cvičení ke znovu-propojení se s rytmem, radostí z pohybu, hravosti a spontánnosti. V jinové fázi večera se poté můžeš uvolnit v plynutí, pustit kontrolu při obnovování flexibility a schopnosti relaxace.

Moudrost těla – říjnová témata

2.10. Rytmus v nás – přirozený rytmus a především reakci na něj můžeme snadno pozorovat v přírodě. Ať už pozorujeme denní dobu nebo roční období. I my jsme součástí přírody. Zrušeno z důvodu nemoci

9.10 Genialita systémů v nás – Co se děje v našem těle, když přijde stres nebo naopak odpočíváme? Přijď vyzkoušet, jak tvé tělo reaguje na různé podněty.

16.10 Co nám radí instinkty? Máme ještě pořád instinkty a pokud jsou potlačené, co stojí za tím, že se automaticky rozhodneme pro jedno či druhé? Jsou to naše stereotypy chování?

23.10 Stres a naše tělo – stres, jedno z nejskloňovanějších slov dnešní doby – co se děje, jak se cítíme v našem těle a reagujeme na jakýkoliv stres stejně?

30.10 Vystoupit ze začarovaných kruhů – Jakkoliv je naše tělo moudré, může se stát, že i ono se zacyklí v určitém zvyku.

ZPĚT K AKCÍM

platební a Storno podmínky

Rezervace místa
Přihlašte se prosím přes fomulář na těchto stránkách. Informace nejsou sdíleny s žádnou 3.stranou.

Aby se daná akce mohla uskutečnit, je třeba, aby byl s dostatečným předstihem proveden minimální počet rezervací. Pořadatel si vyhrazuje právo akci zrušit.
Kapacita míst je omezena.

Platba
Pokud se přemýšlíte, že byste rádi vyzkoušeli celý cyklus, ale preferujete zkušební lekci.
Je možné zaplatit pouze jeden večer – 200Kč
Po skončení, pokud vás biodanza i sál osloví, je možné se přihlasit na zbytek cyklu. (Tzn doplatíte částku tak, aby odpovídala ceně 200Kč za večer * počet zbylých večerů v cyklu.)

Je možné platit v hotovosti nebo kartou.

Pokud už biodanzu znáte, cena za večer je 350Kč. Cena za večer v rámci měsíční permanentky je 250Kč (měsíční permanentka končí v daném měsíci a vztahuje se v současnou chvíli pouze na dané studio). Pokud můžete chodit nárazovně zvažte zvýhodněnou cenu balíčku vstupů.