Pozor: Stránky se v tuto chvíli aktualizují. Může se stát, že něco nebude fungovat, jak má.

Objev Lehkost: Nabidka Sluzeb

Nabídka služeb

Pokud jste se dostali ve vašem životě do bodu, kdy byste rádi něco změnili, hledáte nový směr či byste jen rádi vyzkoušeli něco nového. Ráda vás budu na vaší cestě provázet.

Každá z níže uvedených aktivit je jiná, ale zároveň všechny respektují jedinečnost klienta a tím dovolují pracovat intenzivně na tématu, se kterým přicházíte. Zároveň však jejich síla není v rozporu s lehkostí a jemností a nestává se, že by vás tyto techniky následně odstavili díky vyčerpání či s nemocí.

vnitřní dítě

Kinezilogie

Objevte lehkost, jemnost i efektivitu řešení problémů, strachů, starých vzorců chování, které nabízí kineziologie.

Najdeme spolu okamžik, kdy se problém buď objevil či se vaše podvědomí rozhodlo, že toto je nejlepší vzorec chování. A dost možná v tu chvíli i opravdu byl. Pochopíte ho, uvolníte (díky korekcím) a zvolíte si novou cestu. A ve svém podvědomí se s ní i spojíte. Následně si toto vše odnesete i do přítomnosti.

dozvedět se víc

Biodanza: objev lehkost

BIODANZA

Objevte lehkost, radost v propojení se s pohybem a tancem, se sebou i skupinou. Vneste do života nový impulz.

Biodanza je pozvánkou k tomu se skrze tance a pohyb propojit s tím, co cítíte a chcete. A v bezpečném prostředí skupiny vyzkoušet i něco nového. To buď i integrovat do běžného života či prostě jen zjistit, že to pro vás není. Všechny tance a cvičení jsou dobrovolné a můžete se rozhodnout některý vypustit, pokud se na něj necítíte

DOZVEDĚT SE VÍC

sneni praha

snění

Objevte lehkost a hloubku, kterou vám přináší vaše sny.

Sny se nám zdají každý večer a na rozdíl od různých seberozvnojových kurzů jsou nám přesně šity na míru. Jsou zdarma a tak k dispozici, že je až můžeme přehlédnout a to by byla škoda.
Ráda vám pokytnu klíč jak se sny začít pracovat nebo se s vámi potkám na prohlubujícím workshopu.

DOZVEDĚT SE VÍC