Pozor: Stránky se v tuto chvíli aktualizují. Může se stát, že něco nebude fungovat, jak má.

tady a teď, propojit se se sebou v akci a skočit do neznáma.

Sebepoznání

„Co mám dělat? Všechno už vlastně vím, mám to načtené, ale …“ jedna z nejčastějších vět, které slýchám. Je skvělé si o věcech číst, načerpávat nové informace a objevovat nečekané možnosti. Bez praxe to ale není ono.
Sebepoznání není kouzelné slůvko z příručky o lepším a úspěšnějším životě. Je dobré být nejprve opravdu upřímní sami k sobě – kde jsme, co doopravdy chceme, po čem toužíme? Zapojit prožitek a emoce, poznat se. A až následně rozvinout náš potenciál – dary a talenty, které nám byly dány do vínku. A tak je možná lepší psát ho jako sebe-poznání, abychom nezapomněli, že o nás jde až na prvním místě.

Ať už vás přitahuje zkušenost a sebepoznání skrze tělo, chcete se věnovat konkrétnímu tématu v kineziologickém sezení nebo se nechat unášet svými sny. Podívejte se do kalendáře níže. Ráda se s vámi potkám a budu vás na nějakou dobu provázet. Pokud vás spíše lakájí jiné techniky i to je skvělé. V každém případě: Přeji vám příjemnou zábavu.

Uzdrav svá VNITŘNÍ zranění: Kineziologie

Přijměte pozvánku se propojit s podstatou problému a proměnit vaší dřívější zkušenost.

V kineziologii nejde o to se v problému „hrabat“, ale propojit se s podstatou a tu následně léčit – ať už pochopením, opečováním se, uvolněním emocí nebo spatřením daného řešení. Stejně jako o doplnění zdrojů, kdy už nejsme zranění, ale stále nám cosi v nás brání radovat se z přítomnosti, žít v hojnosti či se těšit z našich vztahů.

propojit se se sebou skrze pohyb a tanec

sebepoznání v pohybu: biodanza

Přijměte pozvánku na sebepoznání skrze pohyb a tělo. Znovu se propojite se svým tělem, se sebou samým, s druhým i se skupinou.

Dovolte si jen tak být a jen vnímat, jak se při jednotlivých cvičení a tancích cítíte, po čem toužíte a kdy potřebujete být k sobě laskaví a vplynout do pohybu postupně.
Bez nutnosti analyzování. Skrze pohyb, hudbu i skupinu budeme objevovat radost, lehkost, ale i sami sebe. S respektem k sobě i druhým.

šamanský buben zve k propojit se s vašimi sny

sebepoznání skrze NEVĚDOMÍ A PODVĚDOMÍ: snění z domova

Přijměte pozvánku se znovu propojit se svým podvědomím skrze sny, které k nám každou noc přichází. Tak představují ideální způsob sebepoznání, ať už je naše momentální situace jakákoliv.

Ať už jen hledáte zvuk bubnů k návratu do snů nebo se chcete naučit základy práce se sny, tato stránka je pro vás. Zvu vás tedy k prozkoumání toho, co vám snění může přinést. I k poslechu nahrávek, které vás zavedou do snových míst, které vám můžou na vaší cestě pomoci.

setkání dvou dřevěných ptáčků

Sebepoznání sdílením: snová setkání

Přijměte pozvánku se znovu propojit se svým podvědomím skrze sny vaše i ostatních a načerpat energii skupiny.

Zvu vás k prohloubení vaší praxe či prvnímu setkání se sněním, nejsou žádné kategorie dle pokročilosti. Můžete se těšit na sdílení, práce ve dvou i skupinkách. Jste vítání i pokud máte pocit, že sny se vám nezdají, ale přesto vás tento svět láká, atmosféra místa, záměru i skupiny vás ke snům dovede.